Lot: 1

Current Price: 1,450 TL Starting Bid: 1,450 TL Estimated: TL Losing Winning

YAKUT VE PILANTA TAŞLI AVRUPA SARMAL MODELİ YÜZÜK

Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü Avrupa sarmal modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • YAKUT VE PILANTA TAŞLI AVRUPA SARMAL MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü Avrupa sarmal modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  YAKUT VE PILANTA TAŞLI AVRUPA SARMAL MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü Avrupa sarmal modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  SAFİR VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PILANTA TAŞLI ÜÇTAŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü üçtaş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ZÜMRÜT VE PILANTA TAŞLI ÜÇTAŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü üçtaş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PILANTA TAŞLI YARIM TAMTUR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 2,80 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  SAFİR VE PILANTA TAŞLI YARIM TAMTUR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 2,80 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AQUAMARİN VE PILANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri aquamarin ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 4,20 karat aquamarin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  AQUAMARİN VE PILANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri aquamarin ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 4,20 karat aquamarin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ÇİFTE YARIM TUR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü çifte yarım tur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  PIRLANTA TAŞLI ÇİFTE YARIM TUR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü çifte yarım tur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNE İŞÇİLİKLİ ÖZEL YAPIM PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve pırlanta taşlarla süslü özel yapım yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  MİNE İŞÇİLİKLİ ÖZEL YAPIM PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve pırlanta taşlarla süslü özel yapım yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HAS YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ŞEMSE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri has yakut ve pırlanta taşlarla süslü şemse modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,60 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  HAS YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ŞEMSE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri has yakut ve pırlanta taşlarla süslü şemse modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,60 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL ÜÇ TAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model üç taş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL ÜÇ TAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model üç taş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE KUVAR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri kuvars ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 4,00 karat kuvars taş bulunmaktadır.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  PIRLANTA VE KUVAR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri kuvars ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 4,00 karat kuvars taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI KAR TANESİ MODELİ KOLYE KÜPE SETİ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kar tanesi modeli kolye küpe seti. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  PIRLANTA TAŞLI KAR TANESİ MODELİ KOLYE KÜPE SETİ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kar tanesi modeli kolye küpe seti. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI KARMA SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü karma sarmaşık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  PIRLANTA TAŞLI KARMA SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü karma sarmaşık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YARIM DİVANHANE MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü yarım divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  YARIM DİVANHANE MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü yarım divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİS TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  PIRLANTA VE AMETİS TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DAĞ ÇİÇEĞİ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dağ çiçeği model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DAĞ ÇİÇEĞİ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dağ çiçeği model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PILANTA TAŞLI TAM BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü tam baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  YAKUT VE PILANTA TAŞLI TAM BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü tam baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODELİ ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  MEKİK MODELİ ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ALYANS KAR TOPU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kar topu model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  PIRLANTA TAŞLI ALYANS KAR TOPU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kar topu model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BEŞTAŞ MODEL OVAL MONTÜRLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  BEŞTAŞ MODEL OVAL MONTÜRLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE GARNET TAŞLI ÜÇLÜ SET-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlarla süslü üçlü set. Üzerinde yaklaşık 1,20 karat pırlanta ve 4,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  PIRLANTA VE GARNET TAŞLI ÜÇLÜ SET-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlarla süslü üçlü set. Üzerinde yaklaşık 1,20 karat pırlanta ve 4,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DAMLA MODEL PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü damla model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  DAMLA MODEL PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü damla model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DAĞINIK DAL MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü dağınık da model safir taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  DAĞINIK DAL MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü dağınık da model safir taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 2,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 2,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız model garnet taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız model garnet taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta ve 12,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta ve 12,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMBAK ÇİÇEĞİ MODELİ MİNE İŞÇİLİKLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve pırlanta taşlarla süslü zambak çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  ZAMBAK ÇİÇEĞİ MODELİ MİNE İŞÇİLİKLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve pırlanta taşlarla süslü zambak çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KANATLI MELEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kanatlı melek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  KANATLI MELEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kanatlı melek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TEK TAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,13 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  TEK TAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,13 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AT NALI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü at nalı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  AT NALI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü at nalı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS TAŞLI HÜRREM MODELİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü hürrem model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ELMAS TAŞLI HÜRREM MODELİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü hürrem model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİTAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  YEDİTAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü yarımtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,10 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü yarımtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,10 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • İNCİLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve inci ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  İNCİLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve inci ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir taşlı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir taşlı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YILDIZ FORMUNDA TEKTA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yıldız formunda yapılmış tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  YILDIZ FORMUNDA TEKTA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yıldız formunda yapılmış tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • RENK CÜMBÜŞÜ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü renk cümbüşü model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 1,90 karat renkli taş bulunmaktadır.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  RENK CÜMBÜŞÜ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü renk cümbüşü model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 1,90 karat renkli taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI OVAL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlar ile süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI OVAL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlar ile süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ŞIMARIK MODELİ PIRLANTA- SAFİR VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir ve yakut taşlı şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta, 0,35 karat yakut ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  ŞIMARIK MODELİ PIRLANTA- SAFİR VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir ve yakut taşlı şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta, 0,35 karat yakut ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  PIRLANTA TAŞLI GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FASETA KESİM ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü faseta kesim hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 5,00 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  FASETA KESİM ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü faseta kesim hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 5,00 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE ZÜMRÜT TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  PIRLANTA VE ZÜMRÜT TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HANIMELİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü hanımeli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  HANIMELİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü hanımeli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TEK TAŞ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,13 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  TEK TAŞ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,13 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 4,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 4,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜL MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü gül model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  GÜL MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü gül model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜNEŞ MEKİK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü güneş mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta, 0,50 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  GÜNEŞ MEKİK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü güneş mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta, 0,50 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI BÜYÜK BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI BÜYÜK BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 12,00 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 12,00 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI YAPRAK MODEL KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yaprak model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  PIRLANTA TAŞLI YAPRAK MODEL KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yaprak model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • RENK CÜMBÜŞÜ MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü renk cümbüşü model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta , 1,80 karat renkli taş bulunmaktadır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  RENK CÜMBÜŞÜ MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü renk cümbüşü model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta , 1,80 karat renkli taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 1,60 karat ametis ve 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 1,60 karat ametis ve 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI ANTİK MISIR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Antik Mısır model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta, 1,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI ANTİK MISIR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Antik Mısır model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta, 1,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SIRALI DAMLA MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü sıralı damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  SIRALI DAMLA MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü sıralı damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNİ GÜNEŞ MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım mini güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  MİNİ GÜNEŞ MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım mini güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÇARKIFELEK MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü çarkıfelek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  ÇARKIFELEK MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü çarkıfelek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • LALE MODEL PIRLANTA GERDANLIK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü lale model büyük boy gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 1,60 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  LALE MODEL PIRLANTA GERDANLIK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü lale model büyük boy gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 1,60 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALP MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü kalp model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,60 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALP MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü kalp model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,60 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlar ile süslü yonca model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlar ile süslü yonca model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü zümrütlü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü zümrütlü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARTANESİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kartanesi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  KARTANESİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kartanesi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK MEKİK MODELİ ÖZEL YAPIM ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü büyük mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  BÜYÜK MEKİK MODELİ ÖZEL YAPIM ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü büyük mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YILANBAŞI MODELİ SAFİR VE PIRLANTA İLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yılan başı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  YILANBAŞI MODELİ SAFİR VE PIRLANTA İLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yılan başı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FİYONK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  FİYONK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FİYONK MODEL YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  FİYONK MODEL YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ŞIMARIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakutlu şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta, 0,30 yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ŞIMARIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakutlu şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta, 0,30 yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KALPLİ MODEL PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kalpli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 0,70 ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  KALPLİ MODEL PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kalpli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 0,70 ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safirli yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safirli yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YERLİ MEKİK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yerli mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  YERLİ MEKİK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yerli mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü büyük boy baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 2,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü büyük boy baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 2,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI KAR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kar model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  PIRLANTA TAŞLI KAR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kar model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALLI GÜL MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar süslü ile dallı gül model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  DALLI GÜL MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar süslü ile dallı gül model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİTAŞ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  YEDİTAŞ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARE MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  KARE MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,18 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  MEKİK FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,18 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI OKLU MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oklu model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  PIRLANTA TAŞLI OKLU MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oklu model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KELEBEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü kelebek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KELEBEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü kelebek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI VE İNCİLİ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı ve incili küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  PIRLANTA TAŞLI VE İNCİLİ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı ve incili küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÜÇTAŞ MODEL DİVANHANE ÇİVİSİ YÜZÜĞÜ-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü divanhane çivisi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  ÜÇTAŞ MODEL DİVANHANE ÇİVİSİ YÜZÜĞÜ-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü divanhane çivisi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEZİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü salyangoz model bilezik Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEZİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü salyangoz model bilezik Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLNAT TAŞLI YARIM SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yarım sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  PIRLNAT TAŞLI YARIM SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yarım sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE YÜZÜK KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye, yüzük küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 2,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE YÜZÜK KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye, yüzük küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 2,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAMTUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tamtur yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAMTUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tamtur yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARNİK ÇİÇEĞİ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü karnik çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARNİK ÇİÇEĞİ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü karnik çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI GÜL MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,14 karat pırlanta ve 0,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI GÜL MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,14 karat pırlanta ve 0,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AÇIK ALYANS MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü açık alyans modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  AÇIK ALYANS MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü açık alyans modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KALP FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  KALP FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safir taşlı küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safir taşlı küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DÖRT YAPRAKLI YONCA MODELLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dört yapraklı yonca modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  DÖRT YAPRAKLI YONCA MODELLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dört yapraklı yonca modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI DÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dörtgen model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  PIRLANTA TAŞLI DÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dörtgen model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODELİ ELMAS TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taş ile süslü mekik model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  MEKİK MODELİ ELMAS TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taş ile süslü mekik model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET, SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜ-Anayar montür üzeri pırlanta, safir ve garnet taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta, 0,90 karat safir ve 0,60 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  GARNET, SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜ-Anayar montür üzeri pırlanta, safir ve garnet taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta, 0,90 karat safir ve 0,60 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TEK TAŞ MODELLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü tek taş modelli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,13 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  TEK TAŞ MODELLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü tek taş modelli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,13 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILAN BAŞI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yılan baş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILAN BAŞI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yılan baş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARDAN OLUŞAN YILDIZ FORMLU YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü yıldız formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 3,00 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARDAN OLUŞAN YILDIZ FORMLU YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü yıldız formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 3,00 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI SARMAŞIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  PIRLANTA TAŞLI SARMAŞIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARE MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  KARE MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE ÇEŞİTLİ RENKLİ TAŞLARLA SÜSÜLÜ BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve çeşitli renkli taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 2,80 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  PIRLANTA VE ÇEŞİTLİ RENKLİ TAŞLARLA SÜSÜLÜ BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve çeşitli renkli taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 2,80 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TAMTUR ÇİÇEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük tamtur çiçek yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  TAMTUR ÇİÇEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük tamtur çiçek yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DİVANHANE ÇİVİSİ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü divanhane çivisi formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  DİVANHANE ÇİVİSİ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü divanhane çivisi formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AİLE TASFİRLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AİLE TASFİRLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE KÜPE YÜZÜK TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü zümrütlü kolye küpe yüzük takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta, 1,90 zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE KÜPE YÜZÜK TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü zümrütlü kolye küpe yüzük takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta, 1,90 zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  SONSUZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  PIRLANTA TAŞLI SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 5,50 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 5,50 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BUĞDAY BAŞAĞI TASFİRLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü buğday başağı tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  BUĞDAY BAŞAĞI TASFİRLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü buğday başağı tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAM TAKIM SET-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü tam takım set. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 1,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAM TAKIM SET-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü tam takım set. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 1,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI LALE MOTİFLİ HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü lale formlu Hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat ametis ve 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI LALE MOTİFLİ HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü lale formlu Hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat ametis ve 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AY VE YILDIZLARLA DEKORLU PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ay ve yıldızlarla dekorlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  AY VE YILDIZLARLA DEKORLU PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ay ve yıldızlarla dekorlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS VE GARNET TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri elmas ve garnet taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat elmas, 2,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  ELMAS VE GARNET TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri elmas ve garnet taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat elmas, 2,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİ TAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yedi taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  YEDİ TAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yedi taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI PAPATYA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safirli pırlanta modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat pırlanta, 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI PAPATYA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safirli pırlanta modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat pırlanta, 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yakutlu damla modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta, 1,00 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yakutlu damla modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta, 1,00 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • 3 YAPRAKLI YONCA FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü 3 yapraklı yonca formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  3 YAPRAKLI YONCA FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü 3 yapraklı yonca formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI HALI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü halı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  PIRLANTA TAŞLI HALI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü halı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YARIM TAM TUR NAR MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yarım tamtur nar modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  YARIM TAM TUR NAR MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yarım tamtur nar modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HAYAT AĞACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü hayat ağacı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  HAYAT AĞACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü hayat ağacı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DALLI MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü dallı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DALLI MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü dallı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü sarmaşık modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü sarmaşık modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü damla modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü damla modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YILDIZ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  YILDIZ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SARMAŞIK MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık model bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  SARMAŞIK MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık model bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KÖK AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve kök ametist taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 0,14 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  KÖK AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve kök ametist taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 0,14 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜL SARMAŞIĞI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gül sarmaşığı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  GÜL SARMAŞIĞI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gül sarmaşığı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİ TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  YEDİ TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GENİŞ DALLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geniş dallı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  GENİŞ DALLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geniş dallı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAYIK BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yayık beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  YAYIK BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yayık beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BEŞTAŞLI BÜYÜK BOY PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü beştaşlı büyük boy model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  BEŞTAŞLI BÜYÜK BOY PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü beştaşlı büyük boy model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI OVAL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü oval yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 2,10 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI OVAL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü oval yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 2,10 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yıldız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yıldız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,60 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,60 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  SONSUZLUK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta ve 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta ve 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNE İŞÇİLİKLİ VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ve mine işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  MİNE İŞÇİLİKLİ VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ve mine işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,30 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,30 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI OVAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI OVAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HÜRREM MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü Hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  HÜRREM MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü Hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI SONSULUK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,10 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI SONSULUK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,10 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YILAN BAŞI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü yılan başı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YILAN BAŞI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü yılan başı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE DÜZ KESİM SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve düz kesim safir taşı ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  PIRLANTA VE DÜZ KESİM SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve düz kesim safir taşı ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR TAŞLI SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safirli sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,35 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  SAFİR TAŞLI SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safirli sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,35 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ORYANTAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oryantal model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  PIRLANTA TAŞLI ORYANTAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oryantal model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük ametist taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  BÜYÜK AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük ametist taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÜÇTAŞLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü üçtaşlı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÜÇTAŞLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü üçtaşlı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü güneş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,95 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü güneş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,95 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE RENKLİ AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli ametist taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  PIRLANTA VE RENKLİ AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli ametist taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ametist taşlı damla model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta, 0,80 ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ametist taşlı damla model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta, 0,80 ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TILSIM MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü tılsım model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  TILSIM MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü tılsım model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜL MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gül modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  GÜL MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gül modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL TAKIM-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü damla model set. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 2,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL TAKIM-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü damla model set. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 2,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS TAŞLI GÜL MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü gül modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  ELMAS TAŞLI GÜL MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü gül modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KABARTMA İŞÇİLİKLİ TEŞTAŞ MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  KABARTMA İŞÇİLİKLİ TEŞTAŞ MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜL MODELLİ SİTRİN VE ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve sitrin taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  GÜL MODELLİ SİTRİN VE ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve sitrin taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,45 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,45 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KALP FORMUNDA YAPILMIŞ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  KALP FORMUNDA YAPILMIŞ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SALLANTILI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sallantılı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SALLANTILI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sallantılı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KAPALI GÜL MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  KAPALI GÜL MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  SONSUZLUK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE TOPAZ TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve topaz taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat topaz taş bulunmaktadır.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  PIRLANTA VE TOPAZ TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve topaz taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat topaz taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARELİ YAPRAK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kareli yaprak model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  KARELİ YAPRAK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kareli yaprak model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE DÜZ KESİM SAFİR TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve düz kesim safir taşı ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  PIRLANTA VE DÜZ KESİM SAFİR TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve düz kesim safir taşı ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TEKTAŞ MODEL PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü tektaş model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  TEKTAŞ MODEL PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü tektaş model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİTAŞLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaşlı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  YEDİTAŞLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaşlı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS TAŞLI HÜRREM MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü Hürrem model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  ELMAS TAŞLI HÜRREM MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü Hürrem model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü yan mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü yan mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SARMAŞIK DALI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık dalı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  SARMAŞIK DALI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık dalı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNİ DİVANHANE MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü mini divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  MİNİ DİVANHANE MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü mini divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GUBUR MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gubur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  GUBUR MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gubur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KAPALI GÜL MODELİ ELMAS VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve yakut taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  KAPALI GÜL MODELİ ELMAS VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve yakut taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SERPME MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü serpme mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  SERPME MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü serpme mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNİ SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mini salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  MİNİ SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mini salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GUCUK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gucuk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  GUCUK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gucuk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ KOLYE UCU -Anayar montür üzeri elmas ve garnet taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas, 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  GARNET VE ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ KOLYE UCU -Anayar montür üzeri elmas ve garnet taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas, 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÇALI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü çalı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  ÇALI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü çalı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARASA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarasa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARASA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarasa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BEREKET TASVİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü bereket tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  BEREKET TASVİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü bereket tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  DALGALI MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HANIMELİ MODELİ PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü hanımeli modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  HANIMELİ MODELİ PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü hanımeli modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta, 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta, 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÇİÇEK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü çiçek modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta , 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÇİÇEK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü çiçek modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta , 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 209

  Lot: 209

  YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜNEŞ MODEL GARNET VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlar ile süslü güneş modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 210

  Lot: 210

  GÜNEŞ MODEL GARNET VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlar ile süslü güneş modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE ELMAS TAŞLI OVAL MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri zümrüt ve elmas taşlar ile süslü oval model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat elmas, 2,2 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 211

  Lot: 211

  ZÜMRÜT VE ELMAS TAŞLI OVAL MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri zümrüt ve elmas taşlar ile süslü oval model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat elmas, 2,2 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlar ile süslü yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 8,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlar ile süslü yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 8,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI İNCİLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü incili yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  PIRLANTA TAŞLI İNCİLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü incili yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  DALGALI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK SALYANGOZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  BÜYÜK SALYANGOZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KRALİYET TACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  KRALİYET TACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA GARNET VE İNCİLERLE SÜSLÜ YÜZÜK -Anayar montür üzeri pırlanta, garnet ve inciler ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 8 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  PIRLANTA GARNET VE İNCİLERLE SÜSLÜ YÜZÜK -Anayar montür üzeri pırlanta, garnet ve inciler ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 8 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 1,2 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 1,2 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÜST KISMI SONSUZLUK MODELLİ MEKİK FORMLU PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü üst kısmı sonsuzluk modelli küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  ÜST KISMI SONSUZLUK MODELLİ MEKİK FORMLU PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü üst kısmı sonsuzluk modelli küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI MİNİ DAMLA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü mini damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI MİNİ DAMLA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü mini damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,33 karat pırlanta , 0,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,33 karat pırlanta , 0,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AİLE TASFİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü aile tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  AİLE TASFİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü aile tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAN KISIMLARI LALE MODELLİ PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü yan kısımları laleli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  YAN KISIMLARI LALE MODELLİ PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü yan kısımları laleli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE ELMAS TAŞLI DÜZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve elmas taşlar ile süslü düz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat elmas , 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  ZÜMRÜT VE ELMAS TAŞLI DÜZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve elmas taşlar ile süslü düz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat elmas , 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yan mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yan mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE ELMAS TAŞLI DALLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile süslü dallı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas , 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  GARNET VE ELMAS TAŞLI DALLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile süslü dallı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas , 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta , 1,30 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 227

  Lot: 227

  SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta , 1,30 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü yan kısımları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 228

  Lot: 228

  YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü yan kısımları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK DAMLA MODELİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta , 4,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK DAMLA MODELİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta , 4,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE ELMAS TAŞLI ÇİÇEK MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas , 1,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  GARNET VE ELMAS TAŞLI ÇİÇEK MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas , 1,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLARLA SÜSLÜ MAKROME İPLİ BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü makrome ipli bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  PIRLANTA TAŞLARLA SÜSLÜ MAKROME İPLİ BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü makrome ipli bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • UZUN MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü uzun mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  UZUN MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü uzun mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü damla model yanları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 233

  Lot: 233

  YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü damla model yanları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü Avrupa baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,2 karat sitirin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 234

  Lot: 234

  SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü Avrupa baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,2 karat sitirin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI TEK TAŞ MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 235

  Lot: 235

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI TEK TAŞ MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü dalgalı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,65 karat pırlanta , 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 236

  Lot: 236

  DALGALI MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü dalgalı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,65 karat pırlanta , 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 237

  Lot: 237

  BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI ÇİFTE BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı çifte beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 238

  Lot: 238

  DALGALI ÇİFTE BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı çifte beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KRALİYET TACI FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 239

  Lot: 239

  KRALİYET TACI FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SİMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü simetrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta , 1,0 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 240

  Lot: 240

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SİMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü simetrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta , 1,0 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta , 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 241

  Lot: 241

  SONSUZLUK MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta , 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 242

  Lot: 242

  MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİ TAŞ BULUNAN PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 243

  Lot: 243

  YEDİ TAŞ BULUNAN PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DİK KARE MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dik kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 244

  Lot: 244

  DİK KARE MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dik kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TAÇLI KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü taçlı kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  TAÇLI KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü taçlı kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAÇ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü taç model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAÇ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü taç model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI DAMLA MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü damla model kolye. Üzerinde yaklaşık 1,35 karat pırlanta ve 7,80 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI DAMLA MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü damla model kolye. Üzerinde yaklaşık 1,35 karat pırlanta ve 7,80 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ZİNCİR MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakut taşlı zincir model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,70 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 249

  Lot: 249

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ZİNCİR MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakut taşlı zincir model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,70 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK BOY SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 251

  Lot: 251

  BÜYÜK BOY SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 252

  Lot: 252

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE GRANAT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve granat taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,30 karat granat taş bulunmaktadır.

  Lot No: 253

  Lot: 253

  PIRLANTA VE GRANAT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve granat taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,30 karat granat taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODEL PIRLANTA TAŞLAR İLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 254

  Lot: 254

  SONSUZLUK MODEL PIRLANTA TAŞLAR İLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SARKAÇLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sarkaçlı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 255

  Lot: 255

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SARKAÇLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sarkaçlı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALİBRE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kalibre yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 256

  Lot: 256

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALİBRE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kalibre yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 1,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 257

  Lot: 257

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 1,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARLA SÜSLÜ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 258

  Lot: 258

  PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARLA SÜSLÜ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AİLE TASFİRLİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 259

  Lot: 259

  AİLE TASFİRLİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DEV BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dev boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DEV BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dev boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  YAKUT VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 263

  Lot: 263

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü büyük boy damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 8,70 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 264

  Lot: 264

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü büyük boy damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 8,70 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YARIM AY MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yarım ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 265

  Lot: 265

  YARIM AY MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yarım ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BEŞTAŞ SAFİR MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,70 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  BEŞTAŞ SAFİR MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,70 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold