Lot: 1

Current Price: 1,100 TL Starting Bid: 1,100 TL Estimated: TL Losing Winning

ANAHTAR FORMLU PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU

Anayar montür üzeri pırlanta taşlı anahtar formlu kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta bulunmaktadır.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANAHTAR FORMLU PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı anahtar formlu kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANAHTAR FORMLU PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı anahtar formlu kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  SAFİR VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI KOLYE UCU-An ayar montür üzeri elmas taşlarla süslü damla model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0.50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  BÜYÜK DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI KOLYE UCU-An ayar montür üzeri elmas taşlarla süslü damla model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0.50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PILANTA TAŞLI YARIM TAMTUR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 2,80 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  SAFİR VE PILANTA TAŞLI YARIM TAMTUR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 2,80 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DAMLA MODEL AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta , 2,5 karat ametist taşı bulunmaktadır.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  DAMLA MODEL AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta , 2,5 karat ametist taşı bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü kolye. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 2,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü kolye. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 2,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • İNCİ VE PIRLANTA TAŞLI BROŞ - TÜRBAN İĞNESİ-Anayar montür üzeri inci ve pırlanta taşlı broş - türban iğnesi. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  İNCİ VE PIRLANTA TAŞLI BROŞ - TÜRBAN İĞNESİ-Anayar montür üzeri inci ve pırlanta taşlı broş - türban iğnesi. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-An ayar montür üzeri elmas taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-An ayar montür üzeri elmas taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL ÜÇ TAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model üç taş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL ÜÇ TAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model üç taş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE KUVAR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri kuvars ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 4,00 karat kuvars taş bulunmaktadır.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  PIRLANTA VE KUVAR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri kuvars ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 4,00 karat kuvars taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI KAR TANESİ MODELİ KOLYE KÜPE SETİ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kar tanesi modeli kolye küpe seti. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  PIRLANTA TAŞLI KAR TANESİ MODELİ KOLYE KÜPE SETİ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kar tanesi modeli kolye küpe seti. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DAMLA MODEL AQUAMARİN VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE-Anayar montür üzeri aquamarin ve pırlanta taşlarla süslü kolye. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 6,40 karat aquamarin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  DAMLA MODEL AQUAMARİN VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE-Anayar montür üzeri aquamarin ve pırlanta taşlarla süslü kolye. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 6,40 karat aquamarin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODELİ ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  MEKİK MODELİ ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlarla süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİS TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  PIRLANTA VE AMETİS TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ROSE KUVARS VE PIRLANTA TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve rose kuvars taşlarla süslü oval çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,80 karat rose kuvars taş bulunmaktadır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ROSE KUVARS VE PIRLANTA TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve rose kuvars taşlarla süslü oval çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,80 karat rose kuvars taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PILANTA TAŞLI TAM BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü tam baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  YAKUT VE PILANTA TAŞLI TAM BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü tam baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YEDİTAŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 2,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YEDİTAŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 2,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAMTUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 1,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAMTUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 1,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TEKTAŞ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşla süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  TEKTAŞ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşla süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI ÜÇLÜ SIRA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü üçlü sıra model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 1,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI ÜÇLÜ SIRA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü üçlü sıra model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 1,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE HAS SAFİR TAŞLI OVAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has safir taşlarla süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat has safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  PIRLANTA VE HAS SAFİR TAŞLI OVAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has safir taşlarla süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat has safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE HAS YAKUT TAŞLI BÜYÜK ÇİÇEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has yakut taşlarla süslü büyük çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,10 karat has yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  PIRLANTA VE HAS YAKUT TAŞLI BÜYÜK ÇİÇEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has yakut taşlarla süslü büyük çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,10 karat has yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI BAKLAVA DİLİMİ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü baklava dilimi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  PIRLANTA TAŞLI BAKLAVA DİLİMİ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü baklava dilimi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DAĞINIK DAL MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü dağınık da model safir taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  DAĞINIK DAL MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü dağınık da model safir taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız model garnet taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız model garnet taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta, 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FASETA KESİM ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-anayar montür üzeri faseta kesim zümrüt ve pırlanta ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  FASETA KESİM ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-anayar montür üzeri faseta kesim zümrüt ve pırlanta ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMBAK ÇİÇEĞİ MODELİ MİNE İŞÇİLİKLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve pırlanta taşlarla süslü zambak çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  ZAMBAK ÇİÇEĞİ MODELİ MİNE İŞÇİLİKLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve pırlanta taşlarla süslü zambak çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARELİ MODEL YARIM TAMTUR MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslükare model yarım tamtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  KARELİ MODEL YARIM TAMTUR MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslükare model yarım tamtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KİRPİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kirpi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  KİRPİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kirpi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÜÇ KALPLİ MODEL PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü üç kalpli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ÜÇ KALPLİ MODEL PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü üç kalpli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAPRAKLI MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  YAPRAKLI MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlı kılıç modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0.10 karat pırlanta 0.20 karat yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlı kılıç modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0.10 karat pırlanta 0.20 karat yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlı güneş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.40 karat pırlanta 1.60 karat safir bulunmaktadır.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlı güneş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.40 karat pırlanta 1.60 karat safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • PEMBE KUVARZ VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pembe kuvarz ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat pembe kuvarz taş bulunmaktadır.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  PEMBE KUVARZ VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pembe kuvarz ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat pembe kuvarz taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta , 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta , 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AYRIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü ayrık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AYRIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü ayrık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GENİŞ SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü geniş sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GENİŞ SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü geniş sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DİKDÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü dikdörtgen model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta , 2,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DİKDÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü dikdörtgen model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta , 2,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,65 karat pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,65 karat pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  PIRLANTA TAŞLI GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE JADE TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri jade ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 6,40 karat jade taş bulunmaktadır.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  PIRLANTA VE JADE TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri jade ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 6,40 karat jade taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  PIRLANTA TAŞLI ALYANS MODEL TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü alyans model tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE ZÜMRÜT TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  PIRLANTA VE ZÜMRÜT TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta ve 9,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta ve 9,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 1,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü yarım tamtur modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 1,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 4,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 4,00 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL BÜYÜK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşı ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 8.70 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL BÜYÜK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşı ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 8.70 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜNEŞ MEKİK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü güneş mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta, 0,50 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  GÜNEŞ MEKİK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü güneş mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta, 0,50 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI BÜYÜK BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI BÜYÜK BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI KARE ELMAS MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü kare elmas model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI KARE ELMAS MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü kare elmas model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÇINAR YAPRAĞI FORMLU PIRLANTA TAŞLI YAKA İĞNESİ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü çınar yağrağı formunda yaka iğnesi- broş. Üzerinde yaklaşık 0.35 karat pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  ÇINAR YAPRAĞI FORMLU PIRLANTA TAŞLI YAKA İĞNESİ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü çınar yağrağı formunda yaka iğnesi- broş. Üzerinde yaklaşık 0.35 karat pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • RENK CÜMBÜŞÜ MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü renk cümbüşü model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta , 1,80 karat renkli taş bulunmaktadır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  RENK CÜMBÜŞÜ MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü renk cümbüşü model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta , 1,80 karat renkli taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 1,60 karat ametis ve 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 1,60 karat ametis ve 0,50 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI ANTİK MISIR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Antik Mısır model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta, 1,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI ANTİK MISIR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Antik Mısır model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta, 1,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SIRALI DAMLA MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü sıralı damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  SIRALI DAMLA MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü sıralı damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNİ GÜNEŞ MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım mini güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  MİNİ GÜNEŞ MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım mini güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BEŞTAŞ MODEL OVAL MONTÜRLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  BEŞTAŞ MODEL OVAL MONTÜRLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGET MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü Fransız bageti model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGET MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü Fransız bageti model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALP MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü kalp model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,60 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALP MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü kalp model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,60 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,40 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,40 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE GARNET TAŞLI ÜÇLÜ SET-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlarla süslü üçlü set. Üzerinde yaklaşık 1,20 karat pırlanta ve 4,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  PIRLANTA VE GARNET TAŞLI ÜÇLÜ SET-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlarla süslü üçlü set. Üzerinde yaklaşık 1,20 karat pırlanta ve 4,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGETİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü Fransız bageti model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGETİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü Fransız bageti model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlarla süslü baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlarla süslü baget modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİTAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  YEDİTAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FİYONK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  FİYONK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FİYONK MODEL YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  FİYONK MODEL YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü fiyonk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ŞIMARIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakutlu şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta, 0,30 yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ŞIMARIK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakutlu şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta, 0,30 yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KALPLİ MODEL PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kalpli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 0,70 ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  KALPLİ MODEL PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kalpli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 0,70 ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safirli yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safirli yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YERLİ MEKİK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yerli mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  YERLİ MEKİK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yerli mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GİRİT MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü Girit modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,80 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GİRİT MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslü Girit modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,80 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI KAR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kar model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  PIRLANTA TAŞLI KAR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kar model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SİTRİN TAŞLI KARE ELMAS MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve sitrin taşlarla süslü kare elmas model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  PIRLANTA VE SİTRİN TAŞLI KARE ELMAS MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve sitrin taşlarla süslü kare elmas model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİTAŞ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  YEDİTAŞ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARE MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  KARE MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,18 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  MEKİK FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,18 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü yarımtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,10 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü yarımtur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,10 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI OKLU MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oklu model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  PIRLANTA TAŞLI OKLU MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oklu model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KELEBEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü kelebek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KELEBEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü kelebek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI VE İNCİLİ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı ve incili küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  PIRLANTA TAŞLI VE İNCİLİ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı ve incili küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS TAŞLI GİRİT MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü girit model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  ELMAS TAŞLI GİRİT MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü girit model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEZİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü salyangoz model bilezik Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEZİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü salyangoz model bilezik Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI YARIM SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yarım sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  PIRLANTA TAŞLI YARIM SONSUZLUK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yarım sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TEKTAŞ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  TEKTAŞ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlı tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAMTUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tamtur yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TAMTUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tamtur yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARNİK ÇİÇEĞİ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü karnik çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARNİK ÇİÇEĞİ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü karnik çiçeği modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS VA YAKUT TAŞLI HÜRREM MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri elmas ve yakut taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,05 karat elmas ve 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  ELMAS VA YAKUT TAŞLI HÜRREM MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri elmas ve yakut taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,05 karat elmas ve 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü damla model gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 6,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü damla model gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 6,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI YERLİ MODEL BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yerli model bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  PIRLANTA TAŞLI YERLİ MODEL BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yerli model bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safir taşlı küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safir taşlı küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DÖRT YAPRAKLI YONCA MODELLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dört yapraklı yonca modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  DÖRT YAPRAKLI YONCA MODELLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dört yapraklı yonca modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI DÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dörtgen model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  PIRLANTA TAŞLI DÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dörtgen model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü büyük baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,90 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü büyük baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,90 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü büyük güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 3,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü büyük güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 3,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü Fransız baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0.90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü Fransız baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0.90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • İNCİ VE PIRLANTA TAŞLI ÇİÇEKLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri inci ve pırlanta taşlı ile süslü çiçek formlu kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  İNCİ VE PIRLANTA TAŞLI ÇİÇEKLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri inci ve pırlanta taşlı ile süslü çiçek formlu kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FASETA KESİM AQUAMARİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri aquamarin ve pırlanta taşlar ile süslü faseta yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 6,80 karat aquamarin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  FASETA KESİM AQUAMARİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri aquamarin ve pırlanta taşlar ile süslü faseta yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 6,80 karat aquamarin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARDAN OLUŞAN YILDIZ FORMLU YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü yıldız formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 3,00 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARDAN OLUŞAN YILDIZ FORMLU YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü yıldız formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 3,00 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARE MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  KARE MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE ÇEŞİTLİ RENKLİ TAŞLARLA SÜSÜLÜ BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve çeşitli renkli taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 2,80 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  PIRLANTA VE ÇEŞİTLİ RENKLİ TAŞLARLA SÜSÜLÜ BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve çeşitli renkli taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 2,80 karat diğer renkli taşlar bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TAMTUR ÇİÇEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük tamtur çiçek yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  TAMTUR ÇİÇEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük tamtur çiçek yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DİVANHANE ÇİVİSİ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü divanhane çivisi formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  DİVANHANE ÇİVİSİ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü divanhane çivisi formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AİLE TASFİRLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AİLE TASFİRLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • FASETA KESİM YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-anayar montür üzeri faseta kesim yakut ve pırlanta ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  FASETA KESİM YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-anayar montür üzeri faseta kesim yakut ve pırlanta ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0.07 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  SONSUZ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  PIRLANTA TAŞLI SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÇİFT TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü çift tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,38 karat pırlanta , 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÇİFT TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü çift tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,38 karat pırlanta , 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BUĞDAY BAŞAĞI TASFİRLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü buğday başağı tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  BUĞDAY BAŞAĞI TASFİRLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü buğday başağı tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAM TAKIM SET-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü tam takım set. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 1,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAM TAKIM SET-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü tam takım set. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 1,90 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI LALE MOTİFLİ HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü lale formlu Hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat ametis ve 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  AMETİS VE PIRLANTA TAŞLI LALE MOTİFLİ HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametis taşlarla süslü lale formlu Hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat ametis ve 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AY VE YILDIZLARLA DEKORLU PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ay ve yıldızlarla dekorlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  AY VE YILDIZLARLA DEKORLU PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ay ve yıldızlarla dekorlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri zümrüt yakut ve pırlanta taşlar ile süslükolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0.40 karat zümrüt ve yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  ZÜMRÜT YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri zümrüt yakut ve pırlanta taşlar ile süslükolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0.40 karat zümrüt ve yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİ TAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yedi taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  YEDİ TAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yedi taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI PAPATYA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safirli pırlanta modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat pırlanta, 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI PAPATYA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü safirli pırlanta modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat pırlanta, 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MÜHRE MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü mühre modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  MÜHRE MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü mühre modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • 3 YAPRAKLI YONCA FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü 3 yapraklı yonca formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  3 YAPRAKLI YONCA FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü 3 yapraklı yonca formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI YAPRAKLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KÖK YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri kök yakut ve pırlanta taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 8,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  KÖK YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri kök yakut ve pırlanta taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 8,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HAYAT AĞACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü hayat ağacı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  HAYAT AĞACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü hayat ağacı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DALLI MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü dallı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DALLI MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü dallı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü sarmaşık modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü sarmaşık modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü damla modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü damla modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TERS KALP MODELİ PIRLANTA KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile ters kalp modeli kolye küpe takımı.. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  TERS KALP MODELİ PIRLANTA KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile ters kalp modeli kolye küpe takımı.. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SARMAŞIK MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık model bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  SARMAŞIK MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık model bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü divanhane model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 8,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü divanhane model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 8,90 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜL SARMAŞIĞI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gül sarmaşığı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  GÜL SARMAŞIĞI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gül sarmaşığı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  PIRLANTA TAŞLI GEOMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geometrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİ TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  YEDİ TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GENİŞ DALLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geniş dallı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  GENİŞ DALLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü geniş dallı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAYIK BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yayık beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  YAYIK BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yayık beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI GONCA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü gonca model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI GONCA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü gonca model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 1,20 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü Fransız baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ BAGET MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü Fransız baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yıldız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yıldız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR , SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, safir ve sitrin taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta , 12,40 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  SAFİR , SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, safir ve sitrin taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta , 12,40 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  SONSUZLUK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta ve 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,90 karat pırlanta ve 1,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNE İŞÇİLİKLİ VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ve mine işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  MİNE İŞÇİLİKLİ VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ve mine işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,30 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,30 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI OVAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI OVAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü oval model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlarla süslü divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlarla süslü divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI SONSULUK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,10 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI SONSULUK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,10 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YILAN BAŞI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü yılan başı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YILAN BAŞI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü yılan başı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,30 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AQUAMAİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri aquamain ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta, 0,45 karat aquamain taş bulunmaktadır.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  AQUAMAİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri aquamain ve pırlanta taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta, 0,45 karat aquamain taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir taşlı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir taşlı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ORYANTAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oryantal model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  PIRLANTA TAŞLI ORYANTAL MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü oryantal model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • YILDIZ FORMUNDA TEKTA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yıldız formunda yapılmış tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  YILDIZ FORMUNDA TEKTA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yıldız formunda yapılmış tektaş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü güneş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,95 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü güneş modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,95 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE RENKLİ AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli ametist taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  PIRLANTA VE RENKLİ AMETİST TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli ametist taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 1,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ametist taşlı damla model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta, 0,80 ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü ametist taşlı damla model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta, 0,80 ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DAMLALI GİRİT MODELİ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü damla girit model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  DAMLALI GİRİT MODELİ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü damla girit model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • RENK CÜMBÜŞÜ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü renk cümbüşü model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 1,90 karat renkli taş bulunmaktadır.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  RENK CÜMBÜŞÜ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü renk cümbüşü model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,28 karat pırlanta ve 1,90 karat renkli taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KALP FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  KALP FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS TAŞLI GÜL MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü gül modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  ELMAS TAŞLI GÜL MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü gül modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KABARTMA İŞÇİLİKLİ TEŞTAŞ MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  KABARTMA İŞÇİLİKLİ TEŞTAŞ MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜL MODELLİ SİTRİN VE ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve sitrin taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  GÜL MODELLİ SİTRİN VE ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve sitrin taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,45 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI TEKTAŞ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü tektaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,45 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KALP FORMUNDA YAPILMIŞ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  KALP FORMUNDA YAPILMIŞ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kalp formunda yapılmış yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SALLANTILI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sallantılı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SALLANTILI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sallantılı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARIM TUR YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarım tur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,25 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KAPALI GÜL MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  KAPALI GÜL MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  SONSUZLUK MODELİ BÜYÜK BOY PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy sonsuzluk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE TOPAZ TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve topaz taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat topaz taş bulunmaktadır.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  PIRLANTA VE TOPAZ TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve topaz taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 0,35 karat topaz taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARELİ YAPRAK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kareli yaprak model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  KARELİ YAPRAK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kareli yaprak model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KÖK YAKUT PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, kök yakut ve safir taşlarla süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 7,60 karat kök yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  KÖK YAKUT PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, kök yakut ve safir taşlarla süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 7,60 karat kök yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AT NALI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü at nalı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  AT NALI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü at nalı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİTAŞLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaşlı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  YEDİTAŞLI MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yeditaşlı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS TAŞLI HÜRREM MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü Hürrem model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  ELMAS TAŞLI HÜRREM MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü Hürrem model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü yan mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü yan mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SARMAŞIK DALI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık dalı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  SARMAŞIK DALI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü sarmaşık dalı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNİ DİVANHANE MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü mini divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  MİNİ DİVANHANE MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü mini divanhane modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GUBUR MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gubur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  GUBUR MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gubur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KAPALI GÜL MODELİ ELMAS VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve yakut taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  KAPALI GÜL MODELİ ELMAS VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ve yakut taşlar ile süslü kapalı gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SERPME MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü serpme mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  SERPME MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü serpme mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MİNİ SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mini salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  MİNİ SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mini salyangoz modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI DANA BURNU MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü dana burnu modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GUCUK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gucuk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  GUCUK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü gucuk modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas ve garnet taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas, 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  GARNET VE ELMAS TAŞLARLA SÜSLÜ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri elmas ve garnet taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas, 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI AY MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve sitrin taşlarla süslü ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,40 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI AY MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve sitrin taşlarla süslü ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,40 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARASA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarasa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YARASA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yarasa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BEREKET TASVİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü bereket tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  BEREKET TASVİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü bereket tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  DALGALI MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HANIMELİ MODELİ PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü hanımeli modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  HANIMELİ MODELİ PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü hanımeli modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta, 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta, 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÇİÇEK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü çiçek modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta , 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI ÇİÇEK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü çiçek modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta , 0,50 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 209

  Lot: 209

  YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı mekik modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GÜNEŞ MODEL GARNET VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlar ile süslü güneş modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 210

  Lot: 210

  GÜNEŞ MODEL GARNET VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlar ile süslü güneş modeli kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 0,35 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YONCA MODEL ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,87 karat pırlanta , 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 211

  Lot: 211

  YONCA MODEL ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,87 karat pırlanta , 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlar ile süslü yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 8,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri garnet ve pırlanta taşlar ile süslü yıldız modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta, 8,00 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI İNCİLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü incili yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  PIRLANTA TAŞLI İNCİLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü incili yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  DALGALI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK SALYANGOZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  BÜYÜK SALYANGOZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü büyük salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KRALİYET TACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  KRALİYET TACI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA GARNET VE İNCİLERLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, garnet ve inciler ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 8 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  PIRLANTA GARNET VE İNCİLERLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, garnet ve inciler ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 8 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 1,2 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 1,2 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÜST KISMI SONSUZLUK MODELLİ MEKİK FORMLU PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü üst kısmı sonsuzluk modelli küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  ÜST KISMI SONSUZLUK MODELLİ MEKİK FORMLU PIRLANTA KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü üst kısmı sonsuzluk modelli küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI MİNİ DAMLA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü mini damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI MİNİ DAMLA MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü mini damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,30 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,33 karat pırlanta , 0,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,33 karat pırlanta , 0,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AİLE TASFİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü aile tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  AİLE TASFİRLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü aile tasvirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAN KISIMLARI LALE MODELLİ PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü yan kısımları laleli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  YAN KISIMLARI LALE MODELLİ PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü yan kısımları laleli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE ELMAS TAŞLI DÜZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve elmas taşlar ile süslü düz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat elmas , 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  ZÜMRÜT VE ELMAS TAŞLI DÜZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve elmas taşlar ile süslü düz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat elmas , 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yan mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  PIRLANTA TAŞLI YAN MEKİK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yan mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE ELMAS TAŞLI DALLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile süslü dallı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas , 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  GARNET VE ELMAS TAŞLI DALLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile süslü dallı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,08 karat elmas , 0,70 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta , 1,30 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 227

  Lot: 227

  SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri sitrin ve pırlanta taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta , 1,30 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü yan kısımları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 228

  Lot: 228

  YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü yan kısımları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELMAS VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE ÇİVİSİ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve taşlar ile süslü divanhane çivisi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  ELMAS VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE ÇİVİSİ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve taşlar ile süslü divanhane çivisi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE ELMAS TAŞLI ÇİÇEK MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas , 1,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  GARNET VE ELMAS TAŞLI ÇİÇEK MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri garnet ve elmas taşlar ile çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas , 1,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLARLA SÜSLÜ MAKROME İPLİ BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü makrome ipli bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  PIRLANTA TAŞLARLA SÜSLÜ MAKROME İPLİ BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü makrome ipli bileklik. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • UZUN MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü uzun mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  UZUN MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü uzun mekik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,22 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü damla model yanları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  Lot No: 233

  Lot: 233

  YAN KISIMLARI KABARTMA İŞÇİLİKLİ DAMLA MODELİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü damla model yanları kabartma işçilikli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat elmas taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HANIMELİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü hanımeli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 234

  Lot: 234

  HANIMELİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü hanımeli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI TEK TAŞ MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 235

  Lot: 235

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI TEK TAŞ MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü tek taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü dalgalı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,65 karat pırlanta , 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 236

  Lot: 236

  DALGALI MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü dalgalı model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,65 karat pırlanta , 0,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 237

  Lot: 237

  BÜYÜK SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük salyangoz modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DALGALI ÇİFTE BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı çifte beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 238

  Lot: 238

  DALGALI ÇİFTE BEŞTAŞ MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dalgalı çifte beştaş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KRALİYET TACI FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 239

  Lot: 239

  KRALİYET TACI FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kraliyet tacı formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 2,05 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SİMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü simetrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta , 1,0 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 240

  Lot: 240

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SİMETRİK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü simetrik model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta , 1,0 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta , 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 241

  Lot: 241

  SONSUZLUK MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta , 0,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 242

  Lot: 242

  MEKİK MODELİ PIRLANTA TAŞLI KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü mekik model küpe. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YEDİ TAŞ BULUNAN PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 243

  Lot: 243

  YEDİ TAŞ BULUNAN PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yedi taşlı yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DİK KARE MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dik kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 244

  Lot: 244

  DİK KARE MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dik kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TAÇLI KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü taçlı kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  TAÇLI KARE MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü taçlı kare model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAÇ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü taç model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAÇ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü taç model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,45 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE ZÜMRÜT TAŞLI KARE ELMAS MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü kare elmas model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  PIRLANTA VE ZÜMRÜT TAŞLI KARE ELMAS MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü kare elmas model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 0,90 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI MİNİ BAGET MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü mini baget model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,80 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ZİNCİR MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakut taşlı zincir model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,70 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 249

  Lot: 249

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ZİNCİR MODEL KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yakut taşlı zincir model kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,70 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  PIRLANTA TAŞLI GÜNEŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü güneş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK BOY SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 251

  Lot: 251

  BÜYÜK BOY SALYANGOZ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü büyük boy salyangoz model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 252

  Lot: 252

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE GRANAT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve granat taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,30 karat granat taş bulunmaktadır.

  Lot No: 253

  Lot: 253

  PIRLANTA VE GRANAT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve granat taşlar ile süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,30 karat granat taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODEL PIRLANTA TAŞLAR İLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 254

  Lot: 254

  SONSUZLUK MODEL PIRLANTA TAŞLAR İLE SÜSLÜ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SARKAÇLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sarkaçlı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 255

  Lot: 255

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SARKAÇLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü sarkaçlı kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALİBRE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kalibre yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 256

  Lot: 256

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KALİBRE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kalibre yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta ve 0,10 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 1,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 257

  Lot: 257

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI AVRUPA MODELLİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü Avrupa model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 1,80 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARLA SÜSLÜ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 258

  Lot: 258

  PIRLANTA VE RENKLİ TAŞLARLA SÜSLÜ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve renkli taşlar ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,12 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AİLE TASFİRLİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 259

  Lot: 259

  AİLE TASFİRLİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü aile tasfirli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta ve 0,15 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DEV BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dev boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DEV BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dev boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta ve 1,60 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI SONSUZLUK MODEL KOLYE-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü sonsuzluk model kolye. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  YAKUT VE PILANTA TAŞLI DİK KARE MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlarla süslü dik kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta ve 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 263

  Lot: 263

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GUBUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü gubur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta ve 0.70 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 264

  Lot: 264

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI GUBUR MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü gubur model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta ve 0.70 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YARIM AY MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yarım ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 265

  Lot: 265

  YARIM AY MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yarım ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta ve 1,50 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI KARMA SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü karma sarmaşık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  PIRLANTA TAŞLI KARMA SARMAŞIK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü karma sarmaşık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ŞIMARIK MODELİ PIRLANTA- SAFİR VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir ve yakut taşlı şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta, 0,35 karat yakut ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 268

  Lot: 268

  ŞIMARIK MODELİ PIRLANTA- SAFİR VE YAKUT TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü safir ve yakut taşlı şımarık model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta, 0,35 karat yakut ve 0,35 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI FRANSIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü Fransız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta ve 0,70 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 269

  Lot: 269

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI FRANSIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri ametist ve pırlanta taşlar ile süslü Fransız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta ve 0,70 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HAS YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI OVAL ÇİÇEK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has yakut taşlarla süslü oval çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat has yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 270

  Lot: 270

  HAS YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI OVAL ÇİÇEK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has yakut taşlarla süslü oval çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,70 karat has yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • DÖRT YAPRAKLI YONCA MODEL PIRLANTA VE HAS SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has safir taşlarla süslü dört yapraklı yonca model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,40 karat has safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 271

  Lot: 271

  DÖRT YAPRAKLI YONCA MODEL PIRLANTA VE HAS SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has safir taşlarla süslü dört yapraklı yonca model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 0,40 karat has safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlar ile süslü yonca model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 272

  Lot: 272

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta taşlar ile süslü yonca model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,75 karat pırlanta ve 3,00 yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ELİPS MODEL HAS SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has safir taşlarla süslü elips model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta , 0,60 karat has safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 273

  Lot: 273

  ELİPS MODEL HAS SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve has safir taşlarla süslü elips model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta , 0,60 karat has safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET, SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, safir ve garnet taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta, 0,90 karat safir ve 0,60 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 274

  Lot: 274

  GARNET, SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI BÜYÜK BOY YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, safir ve garnet taşlar ile süslü büyük boy yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta, 0,90 karat safir ve 0,60 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI NALLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü nallı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta , 0,15 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 275

  Lot: 275

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI NALLI MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü nallı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta , 0,15 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü divanhane model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 276

  Lot: 276

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DİVANHANE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü divanhane model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 5,50 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 277

  Lot: 277

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 5,50 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ÜÇ TAŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü üç taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 278

  Lot: 278

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI ÜÇ TAŞ MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü üç taş model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 0,90 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve sitrin taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 10,70 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  Lot No: 279

  Lot: 279

  BÜYÜK SİTRİN VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve sitrin taşlarla süslü yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 10,70 karat sitrin taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SONSUZLUK MODELLİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 280

  Lot: 280

  SONSUZLUK MODELLİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta süslü sonsuzluk model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,15 karat pırlanta , 9,70 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 281

  Lot: 281

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI DAMLA MODEL KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,15 karat pırlanta , 9,70 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, zümrüt ve safir taşlarla süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 7,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 282

  Lot: 282

  ZÜMRÜT PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI HÜRREM MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta, zümrüt ve safir taşlarla süslü hürrem model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 7,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü Fransız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 5,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 283

  Lot: 283

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI FRANSIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü Fransız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 5,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI MİNİ FRANSIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü mini Fransız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 284

  Lot: 284

  PIRLANTA VE AMETİST TAŞLI MİNİ FRANSIZ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlarla süslü mini Fransız model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta , 0,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI BÜYÜK DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü büyük damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 970 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 285

  Lot: 285

  PIRLANTA VE YAKUT TAŞLI BÜYÜK DAMLA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü büyük damla model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta , 970 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KANATLI MELEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kanatlı melek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 286

  Lot: 286

  KANATLI MELEK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü kanatlı melek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KALKAN MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kalkan model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 287

  Lot: 287

  KALKAN MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kalkan model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,35 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • BÜYÜK ELİPS MODEL PIRLANTA VE İRAN FERUZE TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü İran Feruze taşlı büyük elips model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 3 gr İran Feruze taşı bulunmaktadır.

  Lot No: 288

  Lot: 288

  BÜYÜK ELİPS MODEL PIRLANTA VE İRAN FERUZE TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü İran Feruze taşlı büyük elips model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 3 gr İran Feruze taşı bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI ÜÇLÜ ÇİÇEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü üçlü çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 289

  Lot: 289

  PIRLANTA TAŞLI ÜÇLÜ ÇİÇEK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü üçlü çiçek model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,70 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • TEK TAŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri tek taş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 290

  Lot: 290

  TEK TAŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri tek taş yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DİKDÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dikdörtgen modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 291

  Lot: 291

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI DİKDÖRTGEN MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü dikdörtgen modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,70 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 292

  Lot: 292

  YAPRAKLI MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • İNCİLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve inci ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 293

  Lot: 293

  İNCİLİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve inci ile süslü küpe. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI RUS KESİM YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü Rus kesim yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta ve 0,70 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 294

  Lot: 294

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI RUS KESİM YÜZÜK-Anayar montür üzeri zümrüt ve pırlanta taşlar ile süslü Rus kesim yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,80 karat pırlanta ve 0,70 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • AÇIK ALYANS MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü açık alyans modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 295

  Lot: 295

  AÇIK ALYANS MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü açık alyans modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,15 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI SARAYLI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü saraylı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,40 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 296

  Lot: 296

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI SARAYLI MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü saraylı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta ve 0,40 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yıldız modeli küpe. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 1,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 297

  Lot: 297

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YILDIZ MODELİ KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yıldız modeli küpe. Üzerinde yaklaşık 0,55 karat pırlanta ve 1,40 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 298

  Lot: 298

  SALYANGOZ MODELİ PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü sonsuzluk modeli bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL KOLYE KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü yonca modeli kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,87 karat pırlanta ve 1,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 299

  Lot: 299

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL KOLYE KÜPE-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü yonca modeli kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 0,87 karat pırlanta ve 1,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • GARNET VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlar ile süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 1,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 300

  Lot: 300

  GARNET VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve garnet taşlar ile süslü kare modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,30 karat pırlanta ve 1,10 karat garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAPRAKLI MODEL PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 301

  Lot: 301

  YAPRAKLI MODEL PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı model kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÇİFT SIRA SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü çift sıra salyangoz model pırlanta taşlı bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,65 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 302

  Lot: 302

  ÇİFT SIRA SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü çift sıra salyangoz model pırlanta taşlı bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,65 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • MÜHRE MODEL YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü mühre modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 303

  Lot: 303

  MÜHRE MODEL YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlar ile süslü mühre modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta ve 1,50 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI DİKENLİ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dikenli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 304

  Lot: 304

  PIRLANTA TAŞLI DİKENLİ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü dikenli model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,45 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HALKALI MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü halkalı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 305

  Lot: 305

  HALKALI MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü halkalı model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,40 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KABARTMA FORMLU PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kabartma formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 306

  Lot: 306

  KABARTMA FORMLU PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kabartma formlu yüzük. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • KARTANESİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kartanesi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 307

  Lot: 307

  KARTANESİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü kartanesi model yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta ve 9,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  Lot No: 308

  Lot: 308

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ve zümrüt taşlar ile süslü bileklik. Üzerinde yaklaşık 1,30 karat pırlanta ve 9,60 karat zümrüt taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAPRAKLI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 309

  Lot: 309

  YAPRAKLI MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü yapraklı modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÇINAR YAPRAĞI MODELİ PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü çınar yaprağı modeli kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 310

  Lot: 310

  ÇINAR YAPRAĞI MODELİ PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü çınar yaprağı modeli kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,10 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü yonca modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 311

  Lot: 311

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YONCA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü yonca modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,25 karat pırlanta , 1,20 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI AY MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  Lot No: 312

  Lot: 312

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI AY MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve yakut taşlarla süslü ay modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,50 karat pırlanta , 0,40 karat yakut taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI ÜÇLÜ ÜÇ TAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü üç taşmodel yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 1,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 313

  Lot: 313

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI ÜÇLÜ ÜÇ TAŞ MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlarla süslü üç taşmodel yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta ve 1,40 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • LALE MODEL PIRLANTA GERDANLIK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü lale model büyük boy gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 1,60 safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 314

  Lot: 314

  LALE MODEL PIRLANTA GERDANLIK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü lale model büyük boy gerdanlık. Üzerinde yaklaşık 0,60 karat pırlanta ve 1,60 safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLI VE İNCİLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve incilerle süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0.10 karat pırlanta mevcuttur.

  Lot No: 315

  Lot: 315

  PIRLANTA TAŞLI VE İNCİLİ KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta ve incilerle süslü kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0.10 karat pırlanta mevcuttur.

  TLSold
 • PIRLANTA TAŞLARLA SÜSLÜ YAKA İĞNESİ- BROŞ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yaka iğnesi- broş. Üzerinde yaklaşık 0.45 karat pırlanta mevcuttur.

  Lot No: 316

  Lot: 316

  PIRLANTA TAŞLARLA SÜSLÜ YAKA İĞNESİ- BROŞ-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yaka iğnesi- broş. Üzerinde yaklaşık 0.45 karat pırlanta mevcuttur.

  TLSold
 • AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI GÜL MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,14 karat pırlanta ve 0,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  Lot No: 317

  Lot: 317

  AMETİST VE PIRLANTA TAŞLI GÜL MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve ametist taşlar ile süslü gül modeli yüzük. Üzerinde yaklaşık 0,14 karat pırlanta ve 0,20 karat ametist taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SU DAMLASI MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,60 karat pırlanta ve 2,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  Lot No: 318

  Lot: 318

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI SU DAMLASI MODELİ KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kolye küpe takımı. Üzerinde yaklaşık 1,60 karat pırlanta ve 2,30 karat safir taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • YILDIZ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  Lot No: 319

  Lot: 319

  YILDIZ FORMUNDA YAPILMIŞ PIRLANTA TAŞLI KOLYE UCU-Anayar montür üzeri pırlanta taşlarla süslü yıldız formunda yapılmış kolye ucu. Üzerinde yaklaşık 0,20 karat pırlanta taş bulunmaktadır.

  TLSold